zBLOGowani.pl
Blog > Komentarze do wpisu

Carola, czyli spacer z krową

Do marki Viania podchodziłam dość nieufnie. Bo jak to? Ja, brafitterka z ambicjami mam pracować z marką, która posiada okrojoną rozmiarówkę? Nie produkuje obwodów 65? Misek powyżej G?

To się nie uda! - myślałam.

Pomimo to dałam Viani szansę i dwa lata temu spotkałam się z jej dystrybutorem.

I nie żałuję. 

Od tamtego czasu w jednej z moich Szuflandii mieszkają krasnoludki. Żartowałam ;-). Ale tylko częściowo. Bo o ile każdy wie, że nie ma żadnych krasnoludków, to nie każdy wie, że ja swoją Szuflandię Vianiową mam. Mieści się w niej cała rozmiarówka Karolajny :-D.

Karo to spejserek, czyli po prostu - skromny, wygodny biustonosz-piankooddychacz. 

 

Zgodnie z moimi przewidywaniami - polubiły ją biusty moich klientek. Karola, jak to "spacery" - nie jest mocnym zbieraczem, nie wypycha biustu w górę i nie torpeduje go w przód. Jest to przyzwoicie leżący, gładki, lekki biustonosz codzienny. Lubię o niej mówić, że nie wpycha się przed corinową Virginię, ale też leży lepiej niż niejeden inny, znany mi biustonosz typu spacer. Jednym słowem - Carola zna swoje miejsce w szeregu. Także tym inwestycyjno (z punktu widzenia sklepu)-wydatkowym (z punktu widzenia klientki). Dość często więc kobiety, kiedy podaję im dwa lub trzy biustonosze typu spacer - wybierają Karolkę.

Z punktu widzenia brafitterki:

Lubię jej powtarzalne ozdóbki - charakterystyczne naszywki z "kulkowym" motywem; lubię podwójny obwód, często chwalony za niesłychaną wygodę; lubię dobrą jakość miseczki
i nieodkształcające się haftki. Lubię jej ponadczasowość i jednocześnie - lubię jej nowe kolory (w bazie ecru, cielisty i volcano; w ciągu roku dwa nowe, sezonowe).

Nie lubię zawężonej rozmiarówki (obwody od 70 do 95, miski od B do G).

Generalnie?

Polecam. Sama mam beżowy, volcano i mietę.

Z punktu widzenia sprzedawcy:

Sięgając pamięcią wstecz i odkurzając swoją akademicką wiedzę na temat analizy portfela produktowego według macierzy BCG (dla dociekliwych - przeanalizujemy w ten sposób kilka modeli, chcecie?) - Carolę mogę śmiało obsadzić w roli dojnej krowy.

Generalnie?

Polecam. Fajny, przyzwoicie rotujący, dobry jakościowo i atrakcyjny cenowo biustonosz. W czasach, gdy nasze klientki coraz częściej szukają oszczędności - patrzą na Karolajnę coraz łaskawszym okiem.

Tło fotki dzięki  unsplash-logoLuis Mejicanos

 

#spacerbra #viania #dopasujstanik #noszebiustonosze #brafitting #zdrowybiust #biłgoraj

środa, 26 września 2018, renulec

Polecane wpisy