Menu

stanikowe biz-perypetie

Subiektywnie o mikro-biznesie. Z emocjonalną wkładką. Duży biust, mały biust, średni biust - każdy znajdzie stanik dla siebie na tym blogu!

Mia vel Panna Migotka

renulec

Podrzucam Wam na szybko mój najnowszy nabytek. Na pierwszy ogień poszedł rozmiar 85N, więc uwierzcie mi na słowo, że ten stanik DAJE RADĘ. Zapewni okrągły kształt piersiom oraz niezłe zebranie ich w dekolcie. Obwód trzyma stabilnie, aczkolwiek optowałabym w stronę lekko luźniejszego niż większość obecnych produktów Nessy (owszem, to kolejne dziecko tej marki).

Jedyne zastrzeżenie jakie zgłoszę producentowi to ramiączka. Mam obawę, że po "wyrobieniu" mogą się zwijać i ślizgać, no ale czas pokaże, obym dmuchała na zimne. Wierzę, że producent rozwieje moje wątpliwości rzeczowymi argumentami.

Biustonosz jest piękny. Zaryzykuję wręcz stwierdzenie, że nawet "glamurny". Choć w szwalni otrzymał imię Mia - u mnie na zawsze pozostanie Panną Migotką.

Zakres rozmiarowy tego modelu: 

65E-S

70D-R

75C-P

80B-O

85B-N

90B-M

95B-L

100B-K

105B-J

110B-I

Jak widzicie - Panna Migotka zdążyła pojawić się u mnie akurat przed świętami. Nie jestem zwolenniczką kupowania biustonoszy przez mężczyzn w czasie, gdy ogarnia ich tzw Weihnachtsfieber, więc proponuję nie pokazywać im tych fotek. Jeśli jednak niektóre z Was kupowanie sobie bielizny bez okazji okupują potem wyrzutami sumienia, to przypominam im, że zbliżająca się Gwiazdka jest dobrym pretekstem, by sprawić sobie i swojemu biustowi coś fajnego ;).

© stanikowe biz-perypetie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci