O autorze
zBLOGowani.pl
piątek, 26 lutego 2010

 

E-posiedzenie odbyło się w dniu 26.02.2010 o godzinie 19.10. Zakończyło „dopiero, co” :)

Komisja w składzie:

Renata Bielesz alias Renulec  (noszebiustonosze.pl)

oraz

Agnieszka Socha alias Agugabi (onlyher.pl)

Po skrupulatnym podliczeniu głosów:

 

a następnie konstruktywnej dyskusji:

 

Postanowiła dopuścić do drugiego etapu konkursu następujące kandydatki, które wykazały się refleksem, wiedzą, dowcipem oraz spostrzegawczością:

-wolffie

-psychodelia

-marudna_maruda

-metia

-marooshka

 

Zwyciężczyniom półfinału serdecznie gratulujemy. Uprasza się wszystkie uczestniczki, które przeszły do drugiego etapu, aby w nadchodzący weekend unikały wysiłku intelektualnego, gromadząc tym samym swój umysłowy potencjał na kolejne zmagania konkursowe, które zaczną się tradycyjnie we wtorek, o godzinie 21.00 na blogu www.onlyher.blox.pl a o 21.30 na blogu www.noszebiustonosze.blox.pl.

 

Pozdrawiamy bardzo serdecznie!

-Organizatorki :)

czwartek, 25 lutego 2010

OD              :  sklep@onlyher.pl 
TEMAT         :   umieram 
DATA          :   25.02.2010    21:30
DO             :   sklep@noszebiustonosze.pl
 

Kochana, 

nie ma czego zazdrościć! W tej chwili prawie umieram przez ten katar.
Mam ogromną nadzieję, że pójdzie on sobie precz i nie przykuje mnie do łóżka
na dobre.

Bardzo bym Cię potrzebowała, nawet nie wiesz jak. Och, gdybyś tylko była bliżej, zabrałabym Ciebie i Twoją ofertę na te spotkania. Im więcej przecież, tym lepiej.

Też dumam nad nowymi modelami do sklepu. Upatrzyłam już sobie kilka opcji, ale ciągle nie potrafię zdecydować.
Stałam się bardzo wymagająca i przychodzące do mnie próbki danych modeli często lądują w kartonie jako takie, których nie polecę nikomu, choćby nie wiem co.

 Na „Avatara” trzeba iść do kina, popieram! I najlepiej usiądź w 5-8 rzędzie. Wtedy najlepiej widać.
Aaaaaaaapsik! O mamo, nosa już nie czuję, a taka piękna pogoda się zrobiła. Jak tylko się wykuruję, wywalam kozaki, zakładam spódnicę, najcieńsze możliwe pończoszki i ruszam na podbój czającej się wiosny ;)

Cmokasy,
- Agnieszka


PYTANIE KONKURSOWE: 
Które pończochy samonośne są najcieńsze w Onlyher.pl? (proszę podać nazwy produktów i marki)

środa, 24 lutego 2010

OD              :  sklep@onlyher.pl 
TEMAT        :   wrocławskie nowalijki
DATA          :  24.02.2010    21:30
DO             :   sklep@noszebiustonosze.pl


Właśnie Reniu, właśnie, 

Krzycztof musi zbierać doświadczenia. Tylko tak nauczy się tego świata. Niestety też przez guzy i zadrapania. Takie życie. Dziś zaliczył dwa razy glebę i dzielnie to zniósł. Gorzej radzi sobie psychicznie z zakazami. Po moich słowach „nie wolno” następuje rozpacz, której nie okiełzna nawet pilot od telewizora. 
Piszesz o dofinansowaniu... Ja też bym chętnie z czegoś takiego skorzystała. W głowie tyle pomysłów, chęci na kolejne marki i rozwój. Tylko co sięgam do sakiewki, to ręka mi się wydłuża :D 
W marcu mam taką masę przedsięwzięć, że szok. Obym się wyrobiła ze wszystkim ?

Na pewno 2 spotkania w ramach „cyklicznych”, zaproszono mnie na warsztaty organizowane przez Dojrzewalnię Róż. Wybywam do Lubina i Jeleniej Góry. Dziewczyny w Świdnicy już na mnie czekają. Z portalem www.dlalejdis.pl 6 marca we wrocławskim Empiku w Renomie będziemy uświadamiać stanikowo. Dzieje się, oj dzieje! Obym tylko nie odpadła zdrowotnie, bo od wczoraj kicham na świat i to coraz głośniej i częściej. Nafaszeruje się chyba czosnkiem
i największą ilością cytryny jaką się da. Może pomoże.
Belly dance, powiadasz?

Hmm… cóż rzec… przyszły stroje… chcę pokazać dziewczynom cóż to za cuda i się załamałam. Góry pokażę, ale doły niechętnie. Zima dała mi się w boczki i ja nie tylko na belly dance powinnam iść, a raczej na aerobik, bieganie, pływanie i ostry wycisk, żeby przed latem zdążyć coś z tym zrobić. 
Przy okazji nadmienię, że już dwie paczki z misiów Haribo zniknęły w czeluściach mojego otworu gębowego i miło usadowiły się w moich schabach. No nie umiem się powstrzymać :D

Fajnie, że Krągłe Kaśki Cię nie rozczarowały. Też mi się bardzo podobają. Chętnie bym jedną przygarnęła do swojej szuflady. Tylko czy ja nie wypadam z rozmiarówki?
Widzę, że dostawy nam się zsynchronizowały. Do mnie oprócz strojów przybyło kilka nowości, z których nie wszystko niestety jest udane. Przyszło uzupełnienie bazówki Pour Moi?, niezawodny i genialny St. Tropez w podstawowych kolorach białym i czarnym. No to teraz ten stanik mam już w sklepie w ... kolorach. 

Aaa… psik. No pięknie. Znikam pod kołderkę, bo mnie już w kościach łamie.
Mam nadzieję, że u Ciebie wszyscy zdrowi, a zamówienia na Krągłe Kaśki zapchają Ci skrzynkę mailową :)

Buziaki serdeczne,
Agnieszka

 

PYTANIE KONKURSOWE:
Ile kolorów stanika ST. Tropez Full Cup ma w ofercie sklep www.onlyher.pl ?

 

 
1 , 2 , 3 , 4