O autorze
Instagram

Sklep Internetowy NoszeBiustonosze.pl

RSS
piątek, 30 lipca 2010

 

Nie ukrywam, że na Was liczę.

 

Dzisiaj wyjątkowo nie będzie o stanikach.

 

Dziewczyna jest w wieku mojego syna, w gimnazjum chodzili do równoległych klas. Mój Młody śmiga dziś po boisku a jej grozi amputacja nogi wraz z miednicą.

Nie mam poczucia ulgi, że to mnie nie dotyczy, bo jutro może.
I nigdy nie chciałabym czuć się tak bezsilna jak jej rodzice, bo najgorsze, co sobie wyobrażam w życiu  to sytuacja, że nie jestem w stanie pomóc własnemu dziecku.

Nie wiem, co więcej mogę napisać, zbyt emocjonalnie podchodzę do tematu.

 

Angelika

aukcja allegro dla Angeliki Zelazko

 

12:45, renulec
Link
środa, 28 lipca 2010


Nigdy nie jest tak, by nie mogło być gorzej.

Młoda w drodze na Woodstock. Jej pierwszy Woodstock. I mój, w roli matki/kwoki -  też. Miotają mną sprzeczne uczucia - od wyzwolonej tolerancji ("niech jedzie, w końcu ja w jej wieku...") po wapniacki konserwatyzm ("na pewno ją okradną/oszukają/skrzywdzą* ").

Dobije "powoodstockowo" do Stolicy w poniedziałek. Mamy się tam spotkać, by wspólnie podziwiać kolekcję SS2011 marek Panache. Jak ją doskrobię z błota, to będzie podobna do ludzi ;)

Aha, gdyby ktoś był ciekaw, to zaproszenie na pokaz wygląda tak:


Mnie zaś wyskoczyły na skroni, brodzie i pod nosem jakieś pryszcze. Akurat w poniedziałek będą się pięknie prezentować  podczas lansowania w Polonia Palace Hotel, haha.

A poza tym - ja nie mam co na siebie włożyyyć, w martensach pewnie nie wypada, kolendra, chlip...

A kolejne poza tym - przyszły gossardowe wzorniki i piękne są, potrzebuję mnóstwa pieniędzy, drugie chlip...

Sam stres - dziecko na Woodstocku, puszczone samopas, trądzik (naturalnie młodzieńczy ;) na gębusi, apetyt na towar wielki a środków wciąż za mało. Stresss...

Ale co tam - dziecko niech się broni, w końcu głupie nie jest, trądzik stan przejściowy (mam nadzieję), a pieniądz rzecz nabyta - dziś nie ma, jutro może będzie.

Zaś co sobie w poniedziałek pooglądam, popodziwiam, co się poocieram o hajsasajeti - to moje ;)

A we wtorek spotkanie z March, moją warszawską przyjaciółką.

Wino, faceci i śpieeew :)))


*  niepotrzebne skreślić

 

18:48, renulec
Link
niedziela, 25 lipca 2010

 

Erin
Sięgnęłam do moich notatek. Ale jestem oszczędna w wyrazie! Przy tym modelu mam napisane, cytuję: OK. Rozpisałam się jak mało kiedy ;)

W języku Zulu-Gula oznacza to zapewne - obwód i miska w porządku, żadnych niespodzianek. Ani odnośnie rozmiarówki (standard) ani wykonania. Bardzo przyjemny kolor dojrzałej śliwki. Pełne biusty będą miały z niego pociechę. Z punktu widzenia statecznej 39,5-latki oznajmiam - świetne szorty do kompletu!

Rozmiary UK 30-38 D-H (EUR 65-85 D-H), majtki UK 8-18


 

 

SaffronCiekawam, jak będzie leżał na większych biustach; stanik jest śliczny - od koloru (lawenda), przez hafty, po deseń, który mnie zauroczył - drobny rzucik rodem z babcinej komody :)

Rozmiarówka UK 30-38 D-J (EUR 65-85 D-J0, majtki (szorty i thongi) UK 8-20

 

Porcelain Adina


Ten stanik to bardzo przyjemne zaskoczenie, przede wszystkim dotykowe. Miseczki moulded (termicznie kształtowane), ale nie sztywne, bardzo przyjemne w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Koronka na miseczce jest elastyczna. Myślę, że zapowiada się naprawdę fajny stanik pod obcisłe t-shirty i topy. Uwaga - obwód bardzo ścisły, raczej nie trudźmy się zaniżaniem.

Rozmiarówka UK 30-38 D-G (EUR 65-85 D-G), majtki UK 8-18.

 

Porcelain VivaW kolorze "świętej trójcy", czyli chyba zanosi sie na bazówkę. I słusznie, ponieważ to kolejny stanik z termicznie formowaną miseczką o cienkiej, bardzo przyjemnej w dotyku ściance. Ładnie kształtuje pierś w kulkę, nie tnie, choć może lekko spłaszczać. Świetny t-shirt bra zarówno do biegania na co dzień, jak i pod imprezowe kreacje. Koronka u góry miski nie powinna odznaczać się pod ubraniem.

Niestety i ten stanik będzie jedynie do miseczki G :(

Rozmiarówka UK 30-38 D-G (EUR 65-85 D-G), majtki UK 8-18.

 

Sienna


Ładny kolor pod tą czarną koronką :)

Rozmiarówka UK 30-38 DK (EUR 65-85 D-K), gorset UK 30-38 D-G (EUR 65-85 D-G), majtki, pas, thongi UK 8-20. 

Emily

Wygodny stanik na codzień :)

Rozmiarówka UK 30-38 D-J (EUR 65-85 D-J). Majtki UK 8-18.

 

Tango

 

Tango jakie jest - każdy widzi :) Landrynkowa fuksja ożywi Twoją bieliźniarkę. Kolor heather mnie co prawda na kolana nie rzucił, ale przecież - co biust to gust ;)

Rozmiarówka

balkonetki UK 28-40 D-K (30-90 D-K), UK 42 D-J (EUR 95 D-J), UK 44 DD-FF (EUR 100 DD-FF),

plunge'a UK 28-38 D-H (60-85 D-H),

majtki UK 8-20.


Melody

balkonetka

oraz full-cup:


Kolejny "codziennik" o przyjemnie ścisłym obwodzie.

 

Eliza

 

Eliza w kolorze dusky purple - w staniku będą się najlepiej preneztować biusty, którym "podchodzi" Tango. "Fiszbin dość wysoki", jak powiedziałaby jedna z moich ulubionych Lobbystek - Zanna. Miseczka zabudowana, ale w sumie nie jest wstyd pokazać w dekolcie rąbek tak ładnej koronki w nietypowym kolorze.

Rozmiarówka UK 30-40 D-K  (EUR 65-90 D-K), majtki UK 8-20

 

Ariza teal/pink

Ariza...Od tej kolekcji tylko to zestawienie kolorów w oczach mam, kiedy pomyślę o tym modelu :))) Może on stanowić swoisty protest-song przeciw szarej rzeczywistości w życiu i bieliźniarce. Gdyby poseł Palikot był kobietą (głęboko ubolewam nad ostatnią zmianą jego ubraniowego image'u, wolałam posła w szalonych różach, fioletach, groszkach)- dostałby ode mnie Arizę.

Ach, te kolory - dla inteligentnych, świadomych swojej wartości kobiet, które nie boją się krytyk przyjaciółek ani gderliwego Połówka! Założą TĘ Arizę, bo jest, przede wszystkim  przez swe kolory - niepospolita, odważna i po prostu piękna! Kiedyś miałam okres ubierania się do pracy na różowo (jako "prawie freelancer" mogłam sobie na to pozwolić, pracodawca wybaczał mi wiele). Był to jednak  nieciekawy czas, kiedy w mojej duszy różowo nie było, więc jakoś próbowałam to sobie równoważyć. Z premedytacją pomykałam tak "odpiknięta" na wyższe piętro, gdzie mieściła się inna firma i obowiązywał bezwzględny dress-code. To był okres Różowej Rewolucji w moim życiu i garderobie. Ech...przeminęło z wiatrem! Gdybym jednak pracowała tam nadal - biegałabym  na to wyższe piętro, jak się domyślacie - w samej Arizie :)))

Jak dobrze pójdzie - w piątek wrzucę realne fotki Arizy na modelce 75G (potencjalna modelka nic jeszcze nie wie o moich niecnych planach, heh).

 

 

Powyższe staniki  to oczywiście modele fashion (UWAGA, pozdrawiając rzeszowskie studentki wydziału matematyki i fizyki stosowanej, podaję tłumaczenie dla umysłów ścisłych: fashion=wartość zmienna ;). Bazówkę znacie przecież doskonale, więc co ja tu będę odkrywać niepotrzebnie Amerykę ;)

 

 

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5