O autorze
zBLOGowani.pl
czwartek, 21 lipca 2016

Jak by tu napisać wprost? Hm...Mam nadzieję, że po publikacji tej notki nie zostanę okrzyknięta Hitchcokiem polskiego brafittingu ;) .

Ale nie mogłam się powstrzymać. Bo jak nie pokazać na żywo tych dwóch kolorowych cudeniek? Jestem pod takim ich wrażeniem, że żywię przekonanie, iż dzięki moim amatorskim filmikom przynajmniej kilka z Was przemyśli kwestię bliższego, nabiustnego poznania któregoś z tych dwóch modeli. Jak nie dwóch na raz, bo oba są niezwykle urokliwe.

Wakacje i lato to taki czas, gdy chętniej pokazujemy światu kolorowe ramiączka i inwestujemy w  żywsze barwy koronek naszych staników. Czemu nie miałyby tego robić także kobiety z biustem G+ (te softy re-we-la-cyj-nie leżą także powyżej miski G!) ? 

Nasza wypróbowana, rodzima Nessa wyprodukowała niedawno dwa "kolorowce" - malinową Sophię oraz turkusową Lagunę. Zakres rozmiarowy obu biustonoszy, jak na Nessę przystało - słuszny:

65 E-S

70 D-R

75 C-P

80 B-O

85 B-N

90 B-M

95 B-L

100 B-K

Wierzcie mi, te biustonosze NAPRAWDĘ leżą w dużych i bardzo dużych rozmiarach :D 

W związku z tym mam dla Was dwie informacje. Jedną dobrą, a drugą złą.

Którą wybieracie najpierw?

Ok, nie odpowiecie mi przecież. Wyjdę więc na zewnątrz i zapytam pierwszej przechodzącej Pani. 

                                                           (i poszłam)

(i wróciłam) 

 

W takim razie dobra informacja:

Producent jest gotów (oczywiście na zamówienie konkretnego partnera biznesowego) w każdym obwodzie uszyć do trzech misek więcej. Czyli w obwodzie 65 dodatkowo mogą być uszyte miseczki T U W, w 70-kach - S T U, w 75-kach  R S T itd aż do 100 L M N.  

Zła informacja:

Produkcja "nadrozmiarówek" wiąże się z wydłużeniem procesu produkcyjnego oraz zastosowaniem dodatkowych materiałów (kolejna szeremeza w dolnej części miseczki oraz także dodatkowe podszycie jej górnej części). W związku z tym podraża to koszt produktu finalnego o ok. 15-20 złotych. Ja i tak uważam jednak, że warto. Bo który z polskich producentów (oprócz, naturalnie, wielbionej przeze mnie, ale póki co, niestety platonicznie - Ewy Michalak; ale w tym przypadku uważam, że wyjątek potwierdza regułę) jest gotów dzisiaj uszyć kobietom piękny, kolorowy, dobrze leżący biustonosz w rozmiarze 100N? Same przyznacie, że jest to nie lada wyzwanie!

Nie przynudzam już więcej. Zapraszam na dwa krótkie seanse. 

  

 

Jak Wy odbieracie te letnie kolory? Pomimo moich usilnych starań, by w przymierzalni nakręcić komórką najbardziej amatorski ze wszystkich amatorskich filmików ;) ? Jest moc w polskiej bieliźnie, prawda?

 

Wakacyjne ściski, całuski, ciasteczka!

 

Z biłgorajskiego salonu Noszę Biustonosze nadawała/pisała/telegrafowała/uderzała w tam-tamy dla Was

- Renulec (alias wschodząca gwiazda tudzież drugi Wajda polskiej kinematografii bieliźnianej)

piątek, 01 lipca 2016

W kroju U od Allesa, tym z pionowymi cięciami, zakochałam się od pierwszego przymierzenia.

No, ok... Od drugiego.

Pierwszy model w tym kroju, a było to Portobello z "próbnika" mojego opiekuna handlowego, zniechęcił mnie do siebie marszczącą się (lekko , ale jednak) na miseczce  koronką. Wiem, że Alles pochylił się nad tym zjawiskiem i poprawił.

Potem było już tylko lepiej.

Przy kolejnych modelach w tym kroju przekonałam się, że marka szybko koryguje niedopracowane elementy i wyciąga wnioski. Żadnych zbędnych marszczeń materiału, konsekwencja krojowa i stylistyczna (czyli trzymamy się pionowo ciętej miski i stylu romantycznego). Przemyślana kwestia materiałów i dodatków.  A do tego stanik nadaje biustowi ten kulisty kształt, ulubiony przez wiele pań...

Do tej pory Alles popełnił halfcupowe:

Portobello (orange)

Mint (mięta)

Morning (śmietanka z miętą)

Bali (grafit i beż)BALI_Ublog

Erin (ecru)

Passion (rubin)

Enigma (electric blue)

Nocturn (czarno-beżowy)

Oda (beż)

Scarlet (czarny-róż oraz ecru)

SCARLET_UczBlog,
,
,

Shila (czarny-róż)

Dusty Pearl (róż-czarny)

 

 

Na szczęście żadne znaki na ziemi i niebie nie zapowiadają rezygnacji producenta z tego kroju :D

I bardzo się z tego cieszę, ponieważ biłgorajskie biusty obdarzyły wymienione przeze mnie modele równie gorącym (o ile przyjmiecie, że humanitarnie jest pisać o wysokiej temperaturze, gdy za oknem +38 stopni ;) uczuciem.

Ja osobiście czekam z niecierpliwością na nowe kolory i nowe koronki dla allesowych halfcupów!

Marzy mi się w okolicy jesieni grafit w tym kroju, może też intensywna śliwka W zimie - jasny szary ze srebrną poświatą, może także szmaragdowa zieleń. Na wiosnę - rozbielone turkusy i jasna brzoskwinia. Zaś w lecie - złocista ochra...

Marzy mi się też, żeby Alles zorganizował konkurs na sezonowe kolory nowych modeli...

 

P.S.1.

Niniejsza notka jest ABSOLUTNIE niesponsorowana. Przecież wiecie, że za darmo, ale "po dobroci" można ze mną wszystko i wszędzie, a "po groźbie", nawet za całe złoto świata (podobno to dzisiaj najpewniejsza inwestycja ;) - nigdy i nic ;)

P.S.2.

Tym razem także bez ABSOLUTNIE żadnego przymusu i nacisku przez osoby trzecie chcę podkreślić, że materiały użyte do wymienionych przeze mnie modeli posiadają odpowiednie certyfikaty i są wysokiej jakości. Wyściółka bawełniana, koronki i hafty -  bankowo nie-chińskie. Wierzę też, że firma nie będzie miała mi za złe użycie jej zdjęć ( w ilości trzech sztuk) i nie będzie mnie straszyć procesem sądowym. Wierzę też mocno, że nie grozi mi dojmująca kara za info, iż całkiem fajne promocje Alles czasem ogłasza w swoich salonach stacjonarnych.

Jestem do Waszej dyspozycji w charakterze konsultanta, jeśli chodzi o krój U. Piszcie na sklep@noszebiustonosze.pl (bloxowego maila sprawdzam sporadycznie, sorry!).

Dumna po zwycięstwie, wierna po porażce  (tak  mi się na czasie napisało ;)

- Wasza R.