O autorzeSklep Internetowy NoszeBiustonosze.pl

zBLOGowani.pl
RSS
środa, 09 grudnia 2009

 

"Potem drugi i trzeci, i znów" jak mówią słowa starej piosenki.

Wychodzi na to, że Klientka jest zadowolona. BARDZO :))

Czemu się w końcu dziwisz? - pytam sama siebie - Przecież towar jest świetny a ty w końcu - fajna ;)

A potem, po dosłownie godzinie - na Lobby taki ciepły komentarz "pozakupowy", że mi kapcie spadły z wrażenia. Napisała go dziewczyna, która ode mnie niczego nie oczekuje, niczego jej nie załatwiam ani nie ułatwiam! To ona zostawiła u mnie furę pieniędzy i jeszcze obwieszcza, że jest zadowolona!  Chyba faktycznie to, co robię, przekonuje inne kobiety!

No i...poryczałam się. Jak dziecko.

Żadna praca nie dawała mi takiej satysfakcji, takiego powera, ż-a-d-n-a!

Pies ogłupiał, bo dostał, oszołomiony,  taką porcję głaskania, jakby odgonił od Pani co najmniej ze dwa rottweilery. I jednego bulter;)

Świat nagle pojaśniał. Mimo, że na dworze typowo grudniowa plucha ;)))

 

 

 

piątek, 04 grudnia 2009

 

Od dziś noszebiustonosze.pl stanowi kolejny, świetlany punkcik na białej, niezagospodarowanej  połaci Stanikowej Mapy w południowo-wschodniej części Polski. 

Jesteśmy tu niczym pionierzy w tajdze, niczym biuściasty przylądek Horn i  Rozewie w jednym :))

Mam wrażenie, że cały Biłgoraj podskakuje do góry z radości razem ze mną, bo dostać się na SM  to honor niesłychany, przynajmniej dla mojej skromnej osoby.

 A co, a jak, jesteśmy TU pierwsze!

My - mniej i bardziej biuściaste  kobitki z Biłgoraja !

 

 

 

wielkie halo we mnie - śpiewam z Sistars

Od wczoraj mailuję z niezwykle sympatyczną Klientką. Rzadko kto tak plastycznie i wyraziście potrafi opisywać swoje staniki, a do tego z humorem:) Dziś dowiedziałam się, że Pani Agnieszka jest z ...Holandii i trafiła do mojego sklepu dzięki LB ( dla nieuświadomionych podaję linka: http://forum.gazeta.pl/forum/f,32203,LOBBY_BIUSCIASTYCH_.html) !

O, Lobby, Twoja siła jest wielka, jak tak dalej pójdzie to deklaracje INTRASTAT będę śmigać jak złoto (dobrze, że potrafię, bo agencje to strasznie zdzierają ;)